Czas realizacji

1. Realizacja i wysyłka towaru w opcji za pobraniem następuje w ciągu ok. 2 dni roboczych lub  w przypadku przelewu po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu. 

2. Zamówienia złożone w dni ustawowo wolne od pracy będą realizowane w pierwszym dniu roboczym.

3. Klient zostanie niezwłocznie poinformowany w przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem, lub wydłużeniu czasu oczekiwania na towar (brak tkaniny, konieczność doszycia, opóźnienia wynikające z wydłużeniem czasu dostawy dodatków).

4. Istnieje możliwość zamówienia towaru według indywidualnych wymagań. Niezbędne jest wtedy wysłanie na adres emailsklepu (store@offthegrid.pl) własnych wymiarów, jeżeli są inne niż umieszczone w tabelach rozmiarów na stronie Sprzedającego. W takim przypadku termin realizacji może wydłużyć się od 7 do 14 dni. W przypadku braku możliwości wykonania zamówienia Klient  zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

5. Spersonalizowane zamówienia mogą być droższe o ok 20% ceny produktu, wynikające z dodatkowego nakładu pracy oraz ilości zużytego materiału oraz nie podlegają zrotowi. Cena produktu na indywidualne zamówienie jest ustalana z Klientem.