O nas

Sylwia Gierez-Dobiczek, projektantka autorskiej mody z mocnymi kolorystycznymi elementami, założycielka i właścicielka marki modowej dla kobiet Off The Grid.  Biegaczka i entuzjastka zdrowego i sportowego stylu życia. W swojej pracy celebruje kobiecość. Tworzy nieprzeciętne, a zarazem funkcjonalne projekty dla aktywnych kobiet, które chcą podkreślić swoją niezależność oraz naturalną pewność siebie. Stawia na nowoczesne tkaniny oraz oryginalne dodatki. Inspiruje ją nietuzinkowość, detale przykuwające uwagę, intensywne kolory, piękne miejsca oraz nieprzeciętne osobowości. Filozofia jej pracy jest zgodna z zasadą Sprawiedliwego Handlu. Uważnie wsłuchuje się w opinie i potrzeby Kobiet aby jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom. 

 

Jaka jest Kobieta Off The Grid? Aktywna, wyjątkowa, odważna, wykraczająca poza standardy. 

 

Właścicielka sklepu internetowego www.offthegrid.pl. Prowadzi fanpage swojej marki na Facebooku oraz współpracuje z platforma sprzedażową Pakamera. 

Posiada własną pracownię wyposażoną w specjalistyczne maszyny pozwalające na perfekcyjne wykończenie ubrań. Współpracuje z polskimi i zagranicznymi producentami materiałów i dodatków, które dobiera z ogromną starannością.

Adeptka Akademii Marki z Klasą oraz członiki Stowarzyszenia Tyskie Szpilki w Biznesie oraz była mentorką w Akademii Tyskich Szpiilek. 

Bierze udział w pokazach mody, wydarzeniach modowych i charytatywnych. Jest wolontariuszką Fundacji Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która wspiera i pomaga dzieciom w trudnej sytuacji życiowej. Jej projekty prezentowały polskie i czeskie kandydatki w Międzynarodowych Wyborach Miss Śląska i Moraw 2016. Współpracuje z lokalnymi przedsiębiorcami i firmami oraz bierze udział w targach mody polskich projektantów oraz współtworzyła kalendarz charytatywny 2015.

Z zawodu filolog języka angielskiego w biznesie.

Moda zawsze był w bliskim kregu jej zainteresowań, więc aby rozwijać swoją pasję ukończyła kursy kroju i szycia oraz fotografii cyfrowej. Stworzenie własnej marki oraz projektowanie ubrań było spełnieniem jej marzeń. 

Uwielbia podróżować i odkrywać wyjątkowe miejsca oraz delektować sie lokalną kuchnią. Interesuje się fotografią i kiedy ma tylko okazje, swoją lustrzanką, wykonuje zdjęcia miejsc, ludzi, rzeczy, które przyciągną jej uwagę. Lubi czytać dobre kryminały, słuchać muzyki i spedzać czas w gronie bliskich przyjaciół.

Swój wolny czas spędza z dziećmi, zarażając ich zdrowym i aktywnym stylem życia. Ćwiczy fitness oraz jeździ na rowerze i snowboardzie. Jej wielka pasją jest bieganie, które traktuje nie tylko jako formę relaksu i czasu na przemyślenia ale również jako świetny trening hartu ciała i umysłu.

 

'Bieganie ćwiczy moją samodyscyplinę oraz rozwija umiejętność stawiania sobie nowych celów i dążenie do nich. Bieganie uczy wytrwałości i systematycznej pracy.  Bieganie daje mi poczucie wolności i spełnienia oraz powoduje, że staję się wojownikiem walczącym ze swoimi słabościami' 

                                                                                                                                                                    Sylwia Gierez-Dobiczek

 

Na Instagramie pokazuje jak pasje zawodowe przeplatają się ze sportowymi, ponieważ sama jest kobietą aktywną, która z radością i optymizmem patrzy na świat oraz chce zarażać nim innych ludzi. 

 

Sylwia Gierez-Dobiczek- projektantka, matka, businesswoman, biegaczka, kobieta Off The Grid

 

Jej motto

                                                      ‚Wszystko to czego pragniesz znajduje się po drugiej stronie strachu’

                                                                                                                                                       Jack Canfield