Off The Grid / Kobieta

SZYCIE NA MIARĘ DAMSKIE

Projektujemy, szyjemy ubrania na miarę dla kobiet

Szycie ubrań na miarę jest rodzajem sztuki, która wymaga ogromnej precyzji oraz wyobraźni. To nadawanie życia każdemu elementowi garderoby. To podkreślenie indywidualnego stylu i charakteru dlatego też, aby sprostać oczekiwaniom odbiorców stworzyliśmy katalog on-line naszych wzorów, dostępnych w pracowni, według których projektujemy i szyjemy ubrania pod indywidualne potrzeby. Wykonujemy również usługi szycia i projektowania wzorów zaproponowanych przez naszych klientów. Dopasowujemy każdy element jak kolor, krój czy fason. Nasze ubrania są perfekcyjnie skrojone i wykończone.

Jak pracujemy. Poznaj etapy szycia na miarę w OFF THE GRID

ROZMOWA Z KLIENTEM

wywiad z klientem, zapytamy Cię o potrzeby, styl życia, oczekiwania, ulubione kolory, fasony, wzory, okazję na którą szyjemy. W naszym studiu krawieckim mamy próbniki z tkaninami i podszewkami na garnitury włoskich firm, guziki, karty kolorystyczne itd.

PROJEKTOWANIE UBRANIA

projektowanie na podstawie zebranych pomiarów i preferencji Klienta. Szkicujemy fasony na kartce lub tablecie, takie proste rysunki, aby nas Klienci mieli jasność co do rodzaju klap, szlic w marynarce, talii, kroju sukienki, lub fasonu spodni.

PRACA KRAWCA

przygotowanie wykrojów, cięcie tkaniny, szycie przy zastosowaniu materiałów i technik, które zapewniają trwałość i estetykę wykończenia odzieży

PRZYMIARKI

aby idealnie dopasować element garderoby do wymiarów oraz oczekiwań Klienta

WYKOŃCZENIA

wykończenie po osiągnięciu odpowiedniego dopasowania

FINAŁOWA PRZYMIARKA

ostateczna przymiarka i ewentualne poprawki

ODBIÓR GOTOWEGO UBRANIA

odbiór gotowego ubrania od krawca męskiego z naszej pracowni krawieckiej w Chorzowie

Wszystkie ubrania uszyte na miarę i zamówienie pokazane w katalogu mają charakter poglądowy. Każdy element projektu jak rodzaj wzoru, tkanina oraz kosztorys jest konsultowany i dopracowywany indywidualnie. Rozpoczynamy realizację zamówienia od rozmowy i sprecyzowania oczekiwań oraz w momencie wpłaty zaliczki w wysokości 40% wartości projektu.

Produkty szyte na miarę nie podlegają zwrotowi.

SZYJEMY NA MIARĘ

Added to cart
Shopping Cart
Close

No products in the cart.