Garnitur na miarę

Off The Grid / Mężczyzna / Garnitur na miarę

GARNITUR NA MIARĘ

Projektujemy, szyjemy garnitury na miarę (Katowice, Chorzów, Śląsk)

Na czym polega szycie garniturów na miarę?

Szycie garniturów na miarę polega na tworzeniu ubrania, które jest dokładnie dostosowane do indywidualnych wymiarów i preferencji Klienta. Pierwszym krokiem w procesie jest dokładne zmierzenie ciała osoby, dla której tworzony będzie garnitur na miarę, tak aby był idealnie dopasowany.

Ponadto Klient może wybrać rodzaj tkaniny, kolor i wzór, który najbardziej mu się podoba oraz pasuje do jego wyglądu. Dobór odpowiednich tkanin i materiałów jest istotny dla ostatecznego wyglądu i wygody garnituru.

Co ważne, szycie garnituru na miarę zazwyczaj obejmuje kilka etapów przymiarek, a krawiec dokonuje ewentualnych poprawek, aby zapewnić idealne dopasowanie. Po zakończeniu procesu szycia Klient odbiera gotowy strój, który jest doskonale dopasowany do jego sylwetki i spełnia wszystkie oczekiwania pod kątem komfortu oraz wyglądu.

Garnitur na wymiar ma wiele zalet, w tym idealne dopasowanie, możliwość wyboru unikalnych tkanin i detali oraz indywidualny styl. Warto także zwrócić uwagę na to, że krawiec męski na miarę na Śląsku bardzo często używać będzie materiałów wysokiej jakości, przez co garnitur będzie nie tylko bardziej stylowy, ale także trwalszy niż sklepowy odpowiednik.

Szukasz garnituru specjalnie dla Ciebie?

Uszyjemy je dla Ciebie!

garnitur na miarę beżowy

Jak pracujemy. Poznaj etapy szycia na miarę w OFF THE GRID

ROZMOWA Z KLIENTEM

wywiad z klientem, zapytamy Cię o potrzeby, styl życia, oczekiwania, ulubione kolory, fasony, wzory, okazję na którą szyjemy. W naszym studiu krawieckim mamy próbniki z tkaninami i podszewkami na garnitury włoskich firm, guziki, karty kolorystyczne itd.

PROJEKTOWANIE GARNITURU

projektowanie na podstawie zebranych pomiarów i preferencji Klienta. Szkicujemy fasony na kartce lub tablecie, takie proste rysunki, aby nas Klienci mieli jasność co do rodzaju klap, szlic w marynarce itp.

PRACA KRAWCA

przygotowanie wykrojów, cięcie tkaniny, szycie przy zastosowaniu materiałów i technik, które zapewniają trwałość i estetykę wykończenia odzieży.

PRZYMIARKI

aby idealnie dopasować garnitur do wymiarów oraz oczekiwań Klienta

WYKOŃCZENIA

wykończenie po osiągnięciu odpowiedniego dopasowania

FINAŁOWA PRZYMIARKA GRANITURU

ostateczna przymiarka i ewentualne poprawki

ODBIÓR GOTOWEGO GARNITURU

odbiór gotowego ubrania od krawca męskiego z naszej pracowni krawieckiej w Chorzowie.

OPRÓCZ GARNITURÓW SZYJEMY NA MIARĘ

Szukasz garnituru na miarę, szytego, projektowanego specjalnie dla Ciebie?

Uszyjemy je dla Ciebie!

Dla kogo i na jaką okazję garnitur na miarę w Katowicach?

 

Garnitur szyty na miarę jest dobrym wyborem dla wielu osób oraz na różne okazje. Idealnie sprawdza się na takie okoliczności jak:

  • ślub — zarówno dla pana młodego, jak i świadka,
  • oficjalne spotkania, konferencje, prezentacje oraz rozmowy rekrutacyjne,
  • eleganckie bankiety i przyjęcia,
  • uroczyste premiery filmowe, gale oraz inne wydarzenia artystyczne,
  • rodzinne wydarzenia, takie jak: wesela, chrzty czy jubileusze.

Szycie garniturów na miarę w Katowicach to także idealne rozwiązanie dla panów, którzy cenią sobie elegancję oraz chcą wyrazić własny styl i osobowość na co dzień — usługa ta pozwoli na stworzenie wygodnego i stylowego codziennego stroju, który doda szyku noszącemu go mężczyźnie.

Podobnie jak garnitur, marynarka i płaszcz na indywidualne zamówienie pozwalają dostosować fason, tkaninę i detale do preferencji. Bardzo często moda męska na miarę obejmuje także koszule.

To doskonały wybór dla osób, które chcą elementu garderoby idealnie dopasowanego pod względem fasonu, ale także długości rękawów, szerokości kołnierzyka i mankietów, tkaniny czy wzoru. To tylko kilka przykładów elementów męskiej garderoby, które mogą być uszyte na miarę. Krawiectwo męskie w Katowicach, Chorzowie, na Śląsku to nie tylko moda biznesowa męska, ale także inne, bardziej casualowe, elementy garderoby dopasowane do sylwetki.

Szukasz garnituru specjalnie dla Ciebie?

Uszyjemy dla Ciebie!

Ile trwa szycie garniturów na miarę na Śląsku?

 

Proces szycia garnituru na miarę może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy, w zależności od czynników takich jak:

  • złożoność projektu,
  • liczba przymiarek,
  • dostępność materiałów,
  • obciążenie pracowni krawieckiej,
  • doświadczenie i umiejętności krawca, krawcowej.

Przed zamówieniem warto ustalić z pracownią krawiecką, jak długo potrwa cały proces, aby mieć pewność, że strój będzie gotowy na określone wydarzenie lub okazję. Z całą pewnością nie jest to jednak rozwiązanie, które można wykorzystać na „ostatnią chwilę”.

USŁUGA EKSPRESS

Udostępniamy również usługę ekspresowego szycia na miarę, które wykonywane jest według zapotrzebowania klienta.

Szukasz garnituru specjalnie dla Ciebie?

Uszyjemy dla Ciebie!

Projektujemy, szyjemy z najlepszych tkanin

Projektowanie

 

Wszystkie nasze projekty rodzą się w rękach rzemieślników, z dbałością o najdrobniejsze detale.

Aby spełnić oczekiwania naszych klientów, oferujemy usługę projektowania dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb, poprzedzoną zawsze starannym wywiadem.

Przeprowadzamy analizę sylwetki i analizę kolorystyczną, by doskonale dopasować fason oraz wybrać idealny odcień i kolor materiału.

Następnie przechodzimy do kreacji projektu, starannie wybierając materiał lub korzystając z dostarczonego przez klienta.

Forma i przymiarki

 

Aby perfekcyjnie dostosować projekt do figury, dokonujemy pomiarów i przenosimy je na płaszczyznę projektową.

Każda forma jest kształtowana ręcznie na manekinie, a następnie przenoszona na tkaninę, gdzie również jest ręcznie krojona i starannie przygotowywana do przymiarki.

Zapraszamy Klienta na inauguracyjną przymiarkę, podczas której dokonujemy niezbędnych modyfikacji zgodnie z naszymi wskazówkami lub sugestiami Klienta. Liczbę przymiarek dostosowujemy elastycznie do potrzeb.

Szacowany czas realizacji projektu wynosi do 21 dni roboczych.

Tkaniny

 

Dobór materiału do garnituru, marynarki czy sukienki stanowi kluczowy aspekt procesu krawieckiego, a zawsze dążymy do zapewnienia materiałów najwyższej jakości.

W naszym atelier korzystamy z doskonałych włoskich tradycyjnych wełen, wełen merino, kaszmirów, pochodzących od renomowanych producentów takich jak CARNET, CARNET COMO, GUABELLO, MARLANE, FRATELLI TALLIA DI DELFINO, a także z różnorodnych nowoczesnych tkanin o unikalnych wzorach i kolorach.

Specjalistyczne hurtownie materiałów ślubnych dostarczają nam tkanin dedykowanych do sukien ślubnych.

Dlaczego warto mieć w szafie garnitur szyty na miarę?

 

Posiadanie garnituru szytego na miarę to bardzo dobra inwestycja. Warto mieć w swojej szafie elegancki, idealnie dopasowany do sylwetki strój — będzie on wyglądał znacznie lepiej i bardziej elegancko niż model z półki sklepowej.

Dopasowanie jest kluczowe dla ogólnego wyglądu i komfortu. Będzie on także trwalszy oraz wygodniejszy dzięki użyciu materiałów wyższej jakości. Ponadto pozwala on wyrazić indywidualny styl i wyróżnić się spośród innych.

Garnitur na miarę zwiększa poziom elegancji i profesjonalizmu wyglądu. Warto podkreślić także, że noszenie takiego ubioru może dodać pewności siebie i zadowolenia ze swojego wyglądu.

Added to cart
Shopping Cart
Close

No products in the cart.