Suknie ślubne i wieczorowe

Off The Grid / Suknie ślubne i wieczorowe

SZYCIE SUKNI ŚLUBNYCH

Projektujemy, szyjemy suknie ślubne (Katowice, Chorzów, Śląsk)

Aby sprostać oczekiwaniom odbiorców stworzyliśmy katalog on-line naszych wzorów, dostępnych w pracowni, według których projektujemy i szyjemy ubrania pod indywidualne potrzeby. Wykonujemy również usługi szycia i projektowania wzorów zaproponowanych przez naszych klientów.

Wszystkie produkty pokazane w katalogu mają charakter poglądowy. Każdy element projektu jak rodzaj wzoru, tkanina oraz kosztorys jest konsultowany i dopracowywany indywidualnie. Rozpoczynamy realizację zamówienia w momencie wpłaty zaliczki w wysokości 40% wartości projektu.

Szycie sukni ślubnej w Chorzowie — wyjątkowa usługa dla panien młodych

Ślubu to dla wielu kobiet najważniejsze wydarzenie w ich życiu. W związku z tym dokładają wszelkich starań, aby wyglądać wyjątkowo. Chętnie pomożemy w tym, szyjąc idealną suknię ślubną na wymiar.

Korzystając z naszych usług, masz możliwość stworzenia kreacji, która jest dokładnie tak, jak sobie wymarzyłaś. Od wyboru tkanin i fasonu po detale, każdy element może być dostosowany do wymagań, życzeń. Gdy szyje krawcowa suknie ślubne można idealnie dopasować do sylwetki, dbając o to, aby podkreślić atuty figury. Warto także zaznaczyć, że korzystamy z wysokiej jakości materiałów i dbamy o najmniejsze detale, co sprawia, że suknie są nie tylko piękne, ale też trwałe i wyjątkowe.

Dla wielu Pań proces szycia sukni na miarę jest doświadczeniem luksusowym samym w sobie. Wiele prób dopasowania, dbałość o detale i personalizacja sprawiają, że to wyjątkowe przeżycie, które dodaje doniosłości i magii przygotowaniom do ślubu i wesela.

Pragniesz cudownej sukni na swój ślub?

Uszyjemy ja dla Ciebie!

suknia ślubna szyta u krawcowej i projektantki mody w Chorzowie

OPRÓCZ SUKNI ŚLUBNYCH SZYJEMY TEŻ GARNITURY NA MIARĘ

Pragniesz cudownej sukni na swój ślub? Idelanie dopasowanej i specjalnie dla Ciebie?

Uszyjemy ja dla Ciebie!

Czy suknia ślubna na miarę się opłaca?

.
Kwestia opłacalności szycia sukni ślubnej może zależeć od wielu czynników, w tym od indywidualnych preferencji, budżetu i oczekiwań. Warto jednak zaznaczyć, że kreacja wykonana na miarę jest niepowtarzalna, co dla wielu osób jest bezcenne.

Jeśli zależy Ci na czymś, co jest tylko Twoje i nie spotkasz tego u innych Panien Młodych, szycie sukni na miarę jest warte rozważenia. Dla niektórych osób jest to także nie tylko strój, ale też wyjątkowe doświadczenie, które ma wartość emocjonalną i sentymentalną.

Suknia ślubna według projektu tylko Ciebie?

Uszyjemy ja dla Ciebie!

Ile czasu trwa szycie sukni ślubnej na zamówienie w Katowicach, Chorzowie?

 

Czas, który potrzebuje krawcowa na suknię ślubną na miarę, może być różny. Zazwyczaj jej uszycie zajmuje od kilku miesięcy do nawet pół roku w zależności od stopnia skomplikowania projektu, dostępności materiałów, indywidualnych potrzeb Klientki. Warto więc planować ten proces z odpowiednim wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że sukienka będzie gotowa na czas.

Na początku szycia sukni na miarę konieczne jest poświęcenie czasu na: omówienie projektu, wybór tkanin, detali oraz wykonanie pomiarów Panny Młodej. Kolejny etap szycia sukni to przycinanie materiałów, ich dopasowywanie, zszywanie i dodawanie detali, co może zająć kilka tygodni lub nawet miesięcy, zwłaszcza jeśli kreacja jest bardzo skomplikowana lub wymaga szczególnych elementów. Suknie ślubne szyte na miarę wymagają kilku przymiarek, podczas których krawcowa dopasowuje kreację do sylwetki. Czas potrzebny na te poprawki może się różnić w zależności od ilości zmian niezbędnych do perfekcyjnego dopasowania sukni. Na samym końcu kreacja wymaga jeszcze wykończenia, tzn. usunięcia luźnych nici, wyprasowania i drobnych poprawek, zanim będzie gotowa do odbioru.

USŁUGA EKSPRESS

Udostępniamy również usługę ekspresowego szycia na miarę, które wykonywane jest według zapotrzebowania klienta.

Suknia ślubna według projektu tylko Ciebie?

Uszyjemy ja dla Ciebie!

Projektujemy, szyjemy z najlepszych tkanin

Projektowanie sukni ślubnych

 

Wszystkie nasze projekty rodzą się w rękach rzemieślników, z dbałością o najdrobniejsze detale.

Aby spełnić oczekiwania naszych klientów, oferujemy usługę projektowania dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb, poprzedzoną zawsze starannym wywiadem.

Przeprowadzamy analizę sylwetki i analizę kolorystyczną, by doskonale dopasować fason oraz wybrać idealny odcień i kolor materiału.

Następnie przechodzimy do kreacji projektu sukni ślubnej, starannie wybierając materiał lub korzystając z dostarczonego przez klienta.

Forma i przymiarki sukni ślubnej

 

Aby perfekcyjnie dostosować projekt sukienki ślubnej do figury, dokonujemy pomiarów i przenosimy je na płaszczyznę projektową.

Każda forma jest kształtowana ręcznie na manekinie, a następnie przenoszona na tkaninę, gdzie również jest ręcznie krojona i starannie przygotowywana do przymiarki.

Zapraszamy Klientkę na inauguracyjną przymiarkę sukni ślubnej, podczas której dokonujemy niezbędnych modyfikacji zgodnie z naszymi wskazówkami lub sugestiami. Liczbę przymiarek dostosowujemy elastycznie do potrzeb.

Tkaniny

 

Dobór materiału do garnituru, marynarki czy sukienki stanowi kluczowy aspekt procesu krawieckiego, a zawsze dążymy do zapewnienia materiałów najwyższej jakości.

W naszym atelier korzystamy z doskonałych włoskich tradycyjnych wełen, wełen merino, kaszmirów, pochodzących od renomowanych producentów takich jak CARNET, CARNET COMO, GUABELLO, MARLANE, FRATELLI TALLIA DI DELFINO, a także z różnorodnych nowoczesnych tkanin o unikalnych wzorach i kolorach.

Specjalistyczne hurtownie materiałów ślubnych dostarczają nam tkanin dedykowanych do sukien ślubnych.

Nie tylko projektowanie i szycie sukien ślubnych — suknie wieczorowe na wymiar

 

W OFF THE GRID oferujemy nie tylko szycie sukni ślubnych na miarę, ale także kreacji wieczorowych. To świetna opcja dla każdej kobiety, która chce wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie na specjalnym wydarzeniu.

Sukienki z naszej pracowni to idealne rozwiązanie dla Panien Młodych, które potrzebują dodatkowych kreacji na swój wyjątkowy dzień, a także dla ich świadkowych czy druhen — w sukni na wymiar będą prezentować się niezwykle elegancko i szykownie. Sukienka szyta na miarę to także doskonała kreacja dla kobiet, które biorą udział w eleganckim weselu lub innym wydarzeniu ślubnym. Można dostosować ją do dress code’u i stylu uroczystości, dzięki czemu będzie nie tylko wyjątkowa, ale i z klasą.

Ponadto z szycia sukienek na miarę w często korzystają także gościnie gal, bankietów, premier, uroczystości artystycznych. Szyjemy również stroje na imprezy firmowe i rodzinne, które mogą być idealną okazją do założenia sukienki wieczorowej na miarę.

Added to cart
Shopping Cart
Close

No products in the cart.