Off The Grid / Kobieta / Kobieta-Płaszcze

Płaszcz damski na miarę

Projektujemy, szyjemy płaszcze damskie na miarę (Katowice, Chorzów, Śląsk)

Szycie płaszczy na miarę to doskonały sposób na stworzenie idealnego okrycia wierzchniego, dopasowanego do Twoich potrzeb, sylwetki i stylu. Przed wizytą w naszej pracowni, warto mieć pomysł na jego wygląd — nie musi być pełny, wystarczy zarys. Inspiracji można szukać, przeglądając magazyny modowe, pokazy mody czy strony sklepów internetowych z odzieżą, która Ci się podoba. Ważne jest sprecyzowanie swoich preferencji co do: kroju, długości, rodzaju zapięcia i ewentualnie dodatkowych detali, aby efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami.

Poniżej znaleźć można nasze przykładowe płaszcze na zamówienie, jednakże wszystkie produkty pokazane w katalogu mają charakter poglądowy. Każdy element projektu, jak rodzaj wzoru, tkanina oraz kosztorys, jest konsultowany i dopracowywany indywidualnie, tak aby móc jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów zamawiających płaszcz na miarę w Chorzowie. W trakcie konsultacji z krawcem lub krawcową możesz omówić wszystkie szczegóły dotyczące projektu. Nasz specjalista z chęcią doradzi w kwestiach technicznych oraz zaproponuje rozwiązania, które sprawią, że Twoje okrycie będzie jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb i preferencji.

Szyjąc płaszcz na miarę, warto zainwestować w wysokiej jakości materiał, który będzie nie tylko trwały, ale także dobrze się prezentujący. Możesz wybrać spośród różnych tkanin, takich jak: wełna, kaszmir, wełna z domieszką innych materiałów czy welur.

OPRÓCZ PŁASZCZY DAMSKICH SZYJEMY NA MIARĘ

Szukasz ubrania na miarę, szytego, projektowanego specjalnie dla Ciebie?

Uszyjemy je dla Ciebie!

Zobacz modele płaszczy, które już zaprojektowaliśmy w naszym studiu krawieckim w Chorzowie

Added to cart
Shopping Cart
Close

No products in the cart.