Sylwia Gierez-Dobiczek

projektantka mody, przedsiębiorca, założycielka i właścicielka marki modowej dla kobiet i mężczyzn Off The Grid.

Doradza w kwestii biznesowego i wizerunkowego savoir-vivre, którego nieodłącznym elementem jest wygląd zewnętrzny, dobre maniery czy sposób komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

Dba o elegancki i ponadczasowy wygląd kobiet i mężczyzn. Tworzy spersonalizowane i funkcjonalne projekty oraz szyje na miarę odzież dla osób, które chcą podkreślić swój indywidualny styl, niezależność oraz naturalną pewność siebie.

W swojej pracy celebruje kobiecość i nie kieruje się rygorem kolekcji, ponieważ ubrania powinny być przede wszystkim idealnie skrojone i odpowiednio dopasowane.

Panom, którzy trafiają do naszego atelier pomagam budować świadomy styl mody męskiej ponieważ mężczyźni tak samo jak kobiety chcą dobrze i stylowo wyglądać i coraz częściej robią to z radością i odpowiedzialnie.  

Magister języka angielskiego w biznesie, adeptka Akademii Dyplomacji Uniwersytetu Śląskiego oraz Akademii Marki z Klasą, Dyrektor Asystujący d/s Rozwoju BNI Polska, region Katowice.

Moje motto to:

“Wszystko to czego pragniesz znajduje się po drugiej stronie strachu”

 Jack Canfield

profilowe

Szukasz ubrania na miarę, szytego, projektowanego specjalnie dla Ciebie?

Uszyjemy je dla Ciebie!

bieganie

Jej druga wielką pasją jest bieganie, które traktuje nie tylko jako formę relaksu i czasu na przemyślenia, ale również jako świetny trening hartu ciała i umysłu.
W 2017 Zdobyła Koronę Półmaratonów Polskich, a w 2019 r zdobyła Koronę Maratonów Polskich oraz przebiegła śladami Filipidesa maraton z Maratonu do Aten.

Uwielbia podróżować i odkrywać wyjątkowe miejsca oraz delektować się lokalną kuchnią. Lubi czytać dobre kryminały, słuchać muzyki i przebywać w gronie bliskich przyjaciół. Wolny czas spędza z dziećmi, zarażając ich zdrowym i aktywnym stylem życia. Ćwiczy fitness oraz jeździ na rowerze i snowboardzie.

Bieganie ćwiczy moją samodyscyplinę oraz rozwija umiejętności stawiania sobie nowych celów i dążenie do nich.

Bieganie uczy wytrwałości i systematycznej pracy. Bieganie daje mi poczucie wolności i spełnienia oraz powoduje, że staję się wojownikiem walczącym ze swoimi słabościami.

Bieganie nauczyło mnie, że zasada Fair Play obowiązuje nie tylko w sporcie, ale również w życiu i biznesie.

      Sylwia Gierez-Dobiczek

OFF THE GRID

Doradzamy, projektujemy i szyjemy na miarę dla kobiet i mężczyzn. Stawiamy na nowoczesne tkaniny, ciekawe wzory, nietuzinkowe połączenia oraz oryginalne dodatki. Inspirują nas nieprzeciętne osobowości, wyjątkowe detale, intensywne kolory oraz piękne miejsca.

Nasi klienci otrzymują absolutnie spersonalizowaną usługę począwszy od doboru fasonu, koloru i rodzaju materiału , poprzez ręczne wykonywanie formy, kroju, indywidualnej przymiarki oraz szycia.

Nie ma dwóch identycznych figur. Każda osoba jest inna i wyjątkowa, a dla nas nie ma trudnych sylwetek. Są tylko takie, które trzeba podkreślić w umiejętny i profesjonalny sposób.

Bierzemy udział w pokazach mody, wydarzeniach modowych, biznesowych i charytatywnych.

Nasze projekty prezentowały polskie i czeskie kandydatki w Międzynarodowych Wyborach Miss Śląska i Moraw 2016 oraz ubieraliśmy kandydatki w wyborach Missis Models 2017 w Ostrawie.

Filozofia pracy jest zgodna z zasadą Sprawiedliwego Handlu. Uważnie wsłuchujemy się w opinie i potrzeby Kobiet, aby jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom.

Współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorcami i firmami oraz bierzemy udział w targach mody polskich projektantów. Współtworzyliśmy kalendarz charytatywny 2015.

pokaz mody
pokaz mody
pokaz mody
pokaz mody
pokaz mody
pokaz mody

Zapraszamy do naszego Atelier OFF THE GRID

– Polska Moda – Projektant – Ponadczasowy – Indywidualny Styl – Savoir Vivre-Wizerunek

Added to cart
Shopping Cart
Close

No products in the cart.