Mężczyzna-Marynarki

Off The Grid / Mężczyzna / Mężczyzna-Marynarki

Garnitur to jeden z ważniejszych elementów męskiej garderoby. Od dekad uważany za kwintesencję męskiej elegancji. Ewaluował od surdutu ze spodniami po, trzyczęściowy zestaw z kamizelką, aby przetrwać do czasów współczesnych i w dalszym ciągu stanowić podstawowy strój męski.

Obecnie wykorzystywany już nie tylko na galowe i ważne wyjścia ale również w sferze biznesowej.

Wśród garniturów wyróżniamy styl klasyczny, sportowy, smoking oraz frak ze spodniami. Ponad to w klasycznych garniturach możemy również wyróżnić styl angielski, włoski oraz amerykański.

Wszystkie garnitury, które powstają w naszej pracowni, są projektowane na indywidualne zamówienie. Każdy element począwszy od zebrania miary, tworzenie formy poprzez ręczne krojenie i szycie to proces wymagający precyzji oraz czasu.

Elegancki i ponadczasowy garnitur wymaga również dobrania odpowiedniego materiału i są to głównie wysokiej jakości i klasy wełny jak tweedy, kaszmiry oraz flanele, bawełny i len.

Realizację zamówienia rozpoczynamy rozmowy, wyboru fasonu, koloru, dodatków oraz  wpłacenia zadatku w wysokości 40% wartości produktu

Added to cart
Shopping Cart
Close

No products in the cart.